»Συνεργασία με τον ορθοπαιδικό Μάνο Μπριλάκη [Posted on Monday July 09, 2018]  »Υπέγραψε και ο Κουλούρης [Posted on Thursday July 05, 2018]  »Επέστρεψε ο Παπανδρέου! [Posted on Tuesday July 03, 2018]  »Κλήρωση Κυπέλλου Ανδρών ΕΣΚΑ 2018-2019 [Posted on Friday June 29, 2018]  »Συνεχίζει και ο Ολύμπιος [Posted on Thursday June 28, 2018]  »Ανανέωσαν Χριστόδουλος και Γρύλλης [Posted on Thursday June 28, 2018]  »Λύση συνεργασίας με Γραμματίκα και Τύρλα [Posted on Monday June 18, 2018]  »Ανανέωσε ο Άρχος [Posted on Saturday June 16, 2018]  »Συνεχίζει ο Μουμπάρακ! [Posted on Friday June 15, 2018]  

Έγινε σήμερα στα γραφεία της ΕΣΚΑ o ορισμός για το τουρνουά Junior Αγοριών (2007 και νεότεροι). Η ομάδα μας ορίστικε στον 1ο Όμιλο, με αντιπάλους τις ομάδες:

- ΑΟ Ζευς Ερυθρού

- ΑΟ Πρωτεύς

- ΑΠΣ Φίλιππος

- ΑΟ Λεοντείου

- ΠΑΟ Κουκάκι

- ΑΕ Αίολος-Ταύρος 2006

- ΝΕΦΟ Νικηφόρος

- ΑΠΣ Οιωνός

- ΓΣ Απόλλων

Το τουρνουά είναι ενός γύρου και οι ομάδες θα παίξουν μόνο μία φορά με κάθε αντίπαλο, στην έδρα που έχει ήδη οριστεί.

Λόγω του αναπτυξιακού χαρακτήρα, δεν θα υπάρξει βαθμολογία ομίλων.

Οι αγώνες ξεκινάνε την Κυριακή 11 Μαρτίου, όπου η ομάδα μας παίζει εκτός έδρας με τον ΝΕΦΟ Νικηφόρο.

 

Το πλήρες πρόγραμμα των Junior Αγοριών υπάρχει στο Match Center:

http://basketball.ionikosnf.gr/index.php/match-center/monthcalendar/2018/5/48

academies 330x330

  1. Μίνι Κορ.: ΑΕΝ Κηφισιάς - Ιωνικός ΑΣ 12-30
  2. Μίνι Αγορ.: Ιωνικός ΑΣ - Εύνικος ΓΑΣ 28-33
  3. Προμίνι Αγ.: ΑΕ Γκράβας Πατησίων - Ιωνικός ΑΣ (Αναβλήθηκε)
  4. Παμπαίδες Β': Τελική Βαθμολογία
  5. Μίνι Κορ.: Ιωνικός ΑΣ - Αχαρνής ΛΦΜ 31-34
  6. Μίνι Αγορ.: ΓΣ Πατησίων - Ιωνικός ΑΣ 20-0 (44-31)
  7. Παμπαίδες Β': ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα - Ιωνικός ΑΣ 63-31
  8. Προμίνι Αγ.: Ιωνικός ΑΣ - ΑΠΣ Οιωνός 26-42
  9. Παμπαίδες Β': Ιωνικός ΑΣ - Υπεροχή Εξαρχείων (Εξ αναβολής) 0-20 (36-38)
  10. Μίνι Αγορ.: Ιωνικός ΑΣ - ΟΦΗ Ηρακλείου 14-57
  11. Παμπαίδες Β': Ιωνικός ΑΣ - ΑΟ Γαλατσίου 35-61
  12. Μίνι Κορ.: ΓΣ Ωρωπού - Ιωνικός ΑΣ 42-29
  13. Προμίνι Αγ.: ΑΟ Γαλατσίου - Ιωνικός ΑΣ 62-25
  14. Μίνι Κορ.: Ιωνικός ΑΣ - ΑΟ Ένωση Ηλιού 32-46
  15. Μίνι Αγορ.: ΑΟ Θρακομακεδόνων - Ιωνικός ΑΣ 20-0 (35-20)
  16. Προμίνι Αγ.: Ιωνικός ΑΣ - ΓΣ Βριλήσσια Β 10-85
  17. Παμπαίδες Β': ΕΣΚΔ Νέας Ιωνίας - Ιωνικός ΑΣ 20-0 (61-18)
  18. Μίνι Αγορ.: Ιωνικός ΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ 16-66
  19. Μίνι Κορ.: Εύνικος ΓΑΣ - Ιωνικός ΑΣ 58-22
  20. Προμίνι Αγ.: ΑΟ Φιλοθέης - Ιωνικός ΑΣ (Αναβλήθηκε)

Υποκατηγορίες