Ανδρική Ομάδα

Διαιτητές: Καραβίτης, Αναστασίου, Κοτσώνης

Δεκάλεπτα: 26-21, 41-41, 57-67, 85-90

Σκορ περιόδων: 26-21, 15-20, 16-26, 28-23

 

ΟΦΗ Ηρακλείου (Κοσμίδης, Δριμάλας): Στεφανής 11, Δρακόπουλος 17 (4), Ροΐδης 4, Τσίτος 8 (2), Σπηλιόπουλος 9 (1), Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης 21 (3), Μαργαρώνης, Μανιός 1, Δουβλίδης 2, Καλαποθαράκος 3 (1), Λοΐζος 9 (1)

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας (Χατζηπανηγύρης, Κόντος): Γραμματίκας 22 (6), Αρχος, Φωτητζόγλου, Γρύλλης 16 (2), Μουμπάρακ, Κουμουνδούρος 14, Τσουβελεκάκης 9 (3), Χριστόδουλος 29

 

 

final bc 1930 up 330x330

 

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Χρηστίδης, Ραπτογιάννης

Δεκάλεπτα: 21-14, 44-23, 67-36, 80-57

Σκορ περιόδων: 21-14, 23-9, 23-13, 13-21

 

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας: (Χατζηπανηγύρης, Κόντος): Γραμματίκας 5 (1), Αρχος, Φωτητζόγλου, Γρύλλης 11 (3), Μακρίδης, Μουμπάρακ 10 (2), Κουμουνδούρος 14 (3), Τσουβελεκάκης 3, Ολύμπιος 13 (2), Στυλιανός 5 (1), Χριστόδουλος 19

ΠΑΟ Κουκάκι (Δημητρακόπουλος, Βεζιρτζόγλου): Κόρετς 3 (1), Καμπέρης 4, Σιδερής Γ. 14 (4), Βλαδίτσης, Σιδερίδης, Δελλής 5 (1), Κοσμάς, Γιαννάκης 13 (2), Σιδερής Ν. 5, Μοσχονάς 11, Θεοφανάκης 2.

 

 

 

 

 

final bc 1930 up 330x330

Διαιτητές: Ανδρικόπουλος, Γρίβα, Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 14-20, 33-34, 50-48, 66-68

Σκορ περιόδων: 14-20, 19-14, 17-14, 16-20

 

Ποσειδών ΑΟΝΨ (Ζήβας): Σμυρλής 5 (1), Ζαρμακούπης 14, Τσέλιος 3 (1), Μπαρμπαρής 4, Γεραμάνης, Κριτσωτάκης 7, Δελής 33 (4), Πανταζής, Δαμίγος, Τσιγκάκος, Τζελέπης, Βουλγαράκης.

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας: (Χατζηπανηγύρης, Κόντος): Γραμματίκας 21 (3), Αρχος 3, Φωτητζόγλου, Γρύλλης 10 (2), Στυλιανός, Τύρλας, Μουμπάρακ 19 (1), Ολύμπιος 2, Κουμουνδούρος 1, Τσουβελεκάκης 2, Κοντοζόπουλος, Χριστόδουλος 10.

 

 

final bc 1930 up 330x330

 

Διαιτητές: Σκούτας, Ορφανός, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 20-13, 31-35, 45-51, 54-69.

Σκορ περιόδων: 20-13, 11-22, 14-16, 9-18

 

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας: (Χατζηπανηγύρης, Κόντος): Γραμματίκας 12 (2), Αρχος, Φωτητζόγλου 2, Γρύλλης 5, Κοντοζόπουλος, Τύρλας 1, Μουμπάρακ 14 (1), Κουμουνδούρος, Τσουβελεκάκης, Στυλιανός, Χριστόδουλος 20.

Αιγάλεω ΑΟ (Λιόγας, Ιμπραημάκης): Κυριακόπουλος 8 (2), Μπάρδας 14 (2), Tσαμπής, Καράβολας, Κούρτης 6, Κουκουράβας 5 (1), Οικονόμου 14, Ναυπλιώτης, Καλλινικίδης 19, Μούγιος 3, Ντόκος.

 

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

 

 

final bc 1930 up 330x330

Διαιτητές: Μπίκας, Μπούκας, Φραγκούλη

Δεκάλεπτα: 11-21, 35-40, 51-57, 72-73

Σκορ περιόδων: 11-21, 24-19, 16-17, 21-16

 

ΓΣ Ηλιούπολης (Καρακώστας, Μαγουλάς): Σπανός 17 (3), Τζαγισβίλι, Βάβουλας 4, Κούκουρας 10 (2), Τσιάκος 9 (2), Κριεκούκης 11 (3), Καπερώνης 3 (1), Κανταράκιας 18, Μαντάς, Λαμπρόπουλος.

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας (Χατζηπανηγύρης, Κόντος): Γραμματίκας 6 (2), Αρχος 7, Φωτητζόγλου 19 (2), Γρύλλης 10 (2), Κοντοζόπουλος, Τύρλας 13, Μουμπάρακ 10 (1), Καράμπελας, Κουμουνδούρος, Τσουβελεκάκης, Κούτρας, Χριστόδουλος 3.

 

final bc 1930 up 330x330

Διαιτητές: Καλδίρης, Χρηστίδης, Αθανασόπουλος

Δεκάλεπτα: 24-17, 39-36, 60-54, 79-72.

Σκορ περιόδων: 24-17, 15-19, 21-18, 19-18

 

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας (Χατζηπανηγύρης, Κόντος):  Γραμματίκας 27 (6), Αρχος 9 (3), Φωτητζόγλου 11 (1), Γρύλλης 4 (1), Κοντοζόπουλος, Τύρλας 5 (1), Μουμπάρακ 17 (3), Στυλιανός, Κουμουνδούρος 2, Τσουβελεκάκης, Κούτρας, Χριστόδουλος 4.

Αχαρνής ΛΦΜ (Σουρμελής, Γεωργογάλας): Ροδόπουλος, Ζέρβας 20 (3), Δέδες, Ζήβας, Γραμμένος, Λουγιάκης, Ιγγλέζος 4, Ρεντίφης 11 (2), Λίτσος 14, Κακουλίδης Π., Στρατομήτρος 12 (4), Βεκρής 11 (2).

 

final bc 1930 up 330x330

Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος, Καλογριάς, Αγγέλης

Δεκάλεπτα: 20-25, 35-56, 58-80, 72-103

Σκορ περιόδων: 20-25, 15-31, 23-24, 14-23

 

ΓΣ Προμηθέας (Αναστασόπουλος): Μούργελας 12, Ασημακόπουλος 17 (1), Αποστόλου 13, Κορομηλιάς 3, Αλεβιζάκης 1, Στασινός 3, Λαμπρόπουλος, Κοϊτσάνος, Τσουκαλάς 2, Χιώτης, Ιμαριάγκμπε 6, Κοκορόγιαννης 15 (1)

Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας (Χατζηπανηγύρης, Κόντος): Γραμματίκας 9 (3), Αρχος 18 (2), Φωτητζόγλου 7 (1), Γρύλλης 7, Κοντοζόπουλος 2, Τύρλας 9, Μουμπάρακ 26 (6), Στυλιανός 1, Κουμουνδούρος 2, Τσουβελεκάκης 2, Κούτρας, Χριστόδουλος 20

 

 

 

 

final bc 1930 up 330x330